Також, дані з Реєстру можуть бути використані державними органами чи органами місцевого самоврядування при перевірці потенційних контрагентів, зокрема під час здійснення публічних закупівель.
Довідка та витяг з Реєстру містять однакову інформацію, проте відрізняються способом отримання та колом осіб, які можуть їх замовити:
Довідку можна сформувати в Реєстрі в онлайн-режимі – щодо себе чи своєї юридичної особи. Для цього потрібно зайти на сторінку Реєстру і натиснути на кнопку „Довідка”. Далі – обрати у випадаючому меню „для фізичної особи” або „юридичної особи”.
Необхідно пам’ятати, що для отримання особистої довідки фізичної особи потрібно використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) фізичної особи, а для отримання особистої довідки юридичної особи – КЕП юридичної особи або печатку.
Витяг з Реєстру порушників можна замовити дистанційно й отримати протягом семи робочих днів. Його може створити кожен стосовно себе або уповноважена нею особа, правоохоронці, які проводять перевірку чи розслідування щодо іншої особи.
Для отримання витягу необхідно надіслати на електронну пошту Національного агентства з питань запобігання корупції:
Запит на витяг може формуватися для проведення спеціальних перевірок кандидатів на посади в державні органи чи органи місцевого самоврядування, або від правоохоронців – у разі проведення кримінального або адміністративного провадження.
Однак, утримувач Реєстру може відмовити у наданні витягу у разі: відсутності у запитувача підстав для отримання інформації, якщо у запиті про видачу витягу відсутні, неповністю, нечітко або нерозбірливо зазначені відомості - особисті дані, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності) тощо.
Підпишіться, щоб отримувати листи.