«У кожного українця є власна історія стійкості, мужності та надії. Сьогодні ви ділитиметеся своїми історіями, розповідатимете про те, що допомагає триматися та надихає в непрості часи. В когось – це родина, в когось – робота, в когось – волонтерство, а комусь – важливо побути наодинці. Кожна історія важлива. Усі вони надихають і доводять, що навіть у найскладніших умовах людина здатна на великі речі», – наголосив заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко.
День спільнодії покликаний навчити людей піклуватися про своє ментальне здоров’я через написання та ословлення. Своїми історіями стійкості полтавці наповнювали платформу «Ти як?».
«Сьогодні ми свідки того, як війна змінює нас. Ми стаємо сильнішими, мудрішими й більш виваженими. Щодня ми опиняємося в новій матриці викликів і щодня винаходимо нові механізми протидії їм, які викликають подив у самих українців та світової спільноти. Стійкість стала нашим найціннішим ресурсом», – говорить регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я Юлія Ющенко.
Своїми історіями ділилися внутрішньо переміщені особи, ветерани, молодь, люди старшого віку, фахівці закладів охорони здоров’я, культури, освіти, держслужбовці, представники неурядових організацій, медіа.
Спецпроєкт «Щоденники стійкості» реалізується разом із Суспільним Мовленням і Українським Радіо за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.
Підпишіться, щоб отримувати листи.