04 серпня 2024, 15:23
«На Полтавщині проживає майже 2 тисячі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 95% охоплені сімейними формами виховання. Але наше завдання – щоб усі діти в області зростали в родинному колі. Спільно із МБО "БФ СОС "Дитячі містечка" Україна працюємо над втіленням конкретних проєктів, що позитивно впливають на соціальний клімат у громадах. Освітня та психологічна підтримка родин, що опинилися в складних життєвих обставинах, створення кімнат матері та дитини в громадських місцях, навчання тих, хто працює з дітьми – це дієві ініціативи, що роблять Полтавщину привабливим регіоном», – зазначив Володимир Василенко.
МБО "БФ СОС "Дитячі містечка" Україна – благодійна недержавна організація, що працює над попередженням сирітства в Україні, розвитком сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування, та надання підтримки молоді, яка виходить з-під опіки.
«Ми зацікавлені в процесі інтеграції України до стандартів Європейського Союзу, зокрема й системи догляду дітей. Турбуємося, щоб для змін у регіонах були ресурси. Тому підтримуватимемо вас і надалі», – зауважив на зустрічі радник з адвокації МБО "БФ СОС "Дитячі містечка" Україна Андро Дадіані.
Допомога прийомним сім’ям та іншим сімейним формам виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; сім’ям із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах – серед напрямів діяльності Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та МБО "БФ СОС "Дитячі містечка" Україна.
«Ми маємо порозуміння із владою на Полтавщині та працюємо в одній площині – щоб діти в регіоні почувалися потрібними, захищеними й щасливими. Визначено п’ять модельних локацій у Кременчуцькій, Миргородській, Лубенській, Щербанівській, Шишацькій громадах, з якими працюватимемо над розвитком послуг для забезпечення права дитини на виховання в родині. Наголос ставимо на тому, щоб громади були зацікавлені змінюватися та розвиватися», – говорить керівник Полтавського офісу Представництва ЮНІСЕФ в Україні Баходір Рахімов.
Під час зустрічі обговорили перспективи співпраці в підтримці ПС/ДБСТ, навчанні фахівців, які працюють із дітьми і кандидатів у батьки-вихователі. Домовилися про шляхи комунікації та окреслили подальший план дій, щоб не виникло дублювання заходів.
Підпишіться, щоб отримувати листи.